Erasmus+

CULT-APP

Projekt w trakcie realizacji

Experiencing augmented reality on cultural heritage applications in iVET (CULT-APP) to projekt, którego celem jest promowanie dziedzictwa kulturowego wśród uczniów, nauczycieli i trenerów za pomocą rzeczywistości rozszerzonej.

więcej

DigiFind

Projekt w trakcie realizacji

W latach 2018-2021 wspólnie z Partnerami z Polski, Włoch, Bułgarii, Niemiec i Rumunii realizujemy projekt Enhance Adult Learners Digital Skills for Furniture Industry (DigiFind).
 

 

więcej

ELSS

Projekt zakończony

PAIZ Konsulting jest koordynatorem projektu Extended Learning Support System (ELSS), finansowanego ze środków programu Erasmus+. Projekt jest realizowany w latach 2016-2019 wspólnie z 4 Partnerami z Włoch i Grecji.

więcej

KeySTART2Work

Projekt zakończony

Key Skills & Employability Assessment Service for Young and Adult Learners (KeySTART2Work) to realizowany przez PAIZ Konsulting w ramach programu Erasmus+ wspólnie z Partnerami z Hiszpanii, Włoch, Austrii i Grecji projekt skoncentrowany na diagnozie i rozwijaniu kompetencji przekrojowych kluczowych dla zatrudnienia.

więcej
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij